Most a titokra fény derül Anatolij Junitszkij most annyi részletet oszt meg velünk, mint korábban soha
Kiricsenko – Üdvözlöm Önöket, Mihail Kiricsenko vagyok. Önök a SkyWay híreit látják, amelyben informáljuk Önöket az áttörést jelentő közlekedési technológiák fejlesztéseiről és bevezetéséről.
A mai interjúnkat Anatolij Junitszkijjal készítettük.
A.E.J.
Valóban fejlődünk, gyorsan fejlődünk, immáron a negyedik generációs komplexummal rendelkezünk, nem csak rendszerrel, hanem komplexummal, ahol van gördülőállomány, van felső sínes útpálya, van infrastruktúra és van egy intelligens az egész komplexumot biztonságtechnikai szempontból kiszolgáló irányítási rendszer. Jelenleg gyakorlatilag a 4g+ hozzuk létre és hamarosan áttérünk az ötödik generációra, de a negyediktől már piacra is lépünk vele.
Ezekre már nagy mennyiségű előrendelésünk és rendelésállományunk is van.
Kiricsenko: “Már rendelések is vannak?”
A.E.J.
Igen, de ezekről nyilvánosan még nyilatkozhatunk.
Ezért az amit csinálunk és csináltunk, az amit műbizonylattal látunk el, ez természetesen megy a piacra. De amint forgalomba hoztuk ezeket az árukat, valójában bármilyen árut, az már gyakorlatilag kifutó termék, – valójában egyfajta nagyobb képet szemlélve – már el is avult.
Amíg értékesítésre, legyártásra kerül az idő alatt már tovább is kell fejleszteni ezt a terméket.
Létre kell hozni egy új generációt, és ki kell cserélni a régi kevésbé korszerű terméket az újra
és akkor egyszer s mindenkorra le lehet győzni a konkurenseket is.
Mivel a versenytársak azt fogják másolni amit látnak, de mi ennél jóval tovább látunk, mi még többet tudunk, és még többet teszünk és ezért azt mondhatjuk, hogy mi a SkyWay-jel mindenkit és mindörökre már meg is előztünk.
Kiricsenko – A SkyWay emlékeztetünk rá – ez nem csak a konstrukció eleganciája, nem csak az ökológiai kihívásoknak való megfelelés és nem csak az elérhetőséget jelenti, hanem a kényelem megtestesülése is, amiről Anatolij Junitszkij most annyi részletet oszt meg velünk, mint korábban soha!
A.E.J.
Van olyan, hogy kényelem, van olyan, hogy “sima futás”- és ezt nem mi hanem a vasutasok találták ki, és a matematikusok fejlesztették ki hozzá a utaskényelem rezgéseinek matematikáját. valamint ők vezették be a “sima futás” fogalmát is, aminek a jele – “W”.
Én ezt a munkát 20 évvel ezelőtt végeztem el, amikor lemodelleztem egy szinuszoid hullámjellemzőkkel rendelkező útpályát, amin egy olyan jármű halad, amely tömeggel felfüggesztéssel, kerékkel rendelkezik sőt lengéscsillapítóval is el van látva, hiszen a nélkül, a mozgása nem lenne komfortos.
Bővebben a videóban beszél róla Anatolij Junitszkij feltaláló, mérnők.
Mivel a fejlesztéseket Te is segíted így – társtulajdonossá válsz a holdingban.
Ezáltal egy stabil és igen magas jövedelmet biztosító pénzforrás lesz számodra.
Ugyanis – amíg ember él a földön addig – közlekedésre és szállításra igény lesz.
Hosszan lehetne sorolni, miből maradtunk ki, mert nem volt sem információ, sem gyakorlati lehetőség “betársulni.”
Most itt a “végre én is jókor vagyok a jó helyen” esélye.
És pénz hiányod többé soha nem lesz, nem akadályoz meg Téged semmiben!
Keress ha neked is kell a pénz! Hári Antal Telefon: 06704118360 Skype: antal642